Bursa’da cadde üstü otoparklar 15 dakika ücretsiz

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kent içi trafiğe çözümler üretilen hizmetleri kapsamında BURBAK tarafından işletilen cadde otoparklarında, vatandaşlardan ilk 15 dakika için park ücreti alınmıyor.

Bursa’da cadde üstü otoparklar 15 dakika ücretsiz
Eklenme Tarihi : 24 Temmuz 2013 19:30

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin otopark sıkıntısını çözmek ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla BURBAK üzerinden uygulamaya soktuğu ilk 15 dakika için park ücreti almaması vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı. Bursa’nın ulaşımını alternatif uygulamalarla rahatlatan çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, her geçen gün kent merkezindeki trafiği de pratik çözümlerle daha modern bir hale kavuşturuyor. Vatandaşların trafikte sıkıntı yaşamamaları için çalışmalar yapılıyor.
BURBAK gözetimindeki cadde otoparklarında sürdürülen parklanma uygulamasında, özellikle kısa süreli ve acil işi olan vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla ilk 15 dakika için ücret alınmıyor. Caddelerdeki parklanmadan sorumlu olan BURBAK’ın uygulamaya başladığı ‘ilk 15 dakika için ücret alınmaması’ kapsamında, uyarıcı tabelalar tüm caddelere yerleştirildi. Uygulamayı olumlu bulan vatandaşlar, trafiğin daha düzenli hale geleceğine inandıklarını ifade ediyorlar.

Haber Yorumlar5
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Di4er Haberler
saat saat haber
astroloji
Burç Yorumları
Burç Yorumları
sosyal medya
kent rehberi
Turizm Rehberi
Bursa'da gezilmesi gereken her yer ve her şey!
Nöbetçi Eczaneler
Acil ihtiyaçlarınız gün gün nöbetçi eczaneler.
Telefon Rehberi
Bursa telefon rehberi.
Otel Rehberi
Herkes için otel rehberi. Bursa otellerini inceleyin.
Şehir içi Ulaşım
Şehir içi Ulaşım Rehberine mutlaka göz atın.
Bizi Takip Edin
Kapat

Bursaburada.com'u Sosyal Medya'dan takip edin!